Cukierenka u Walentynki - Nowoczesny Zakład Cukierniczy

Cukierenka u Walentynki to nowoczesny zakład cukierniczy w Białej Podlaskiej specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości ciast i tortów. Nowoczesność zakładu cukierniczego oparta jest na: produkcji wyrobów według własnej receptury wyłącznie z surowców naturalnych, wyposażeniu go w nowoczesne urządzenia i maszyny oraz pozytywnym wpływie na politykę ochrony środowiska poprzez zamontowanie ekologicznej linii technologicznej do produkcji ciast i tortów. Produktów oferowanych przez naszą cukierenkę nie zobaczą Państwo na wystawie, ponieważ są one pieczone tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję świeżości naszych wyrobów. Nasze wyroby powstają według własnych receptur właścicielki firmy Walentyny Jakoniuk. Torty produkowane w cukierni nadają się na każdą okazję. Kształt, smak oraz ich kolorystyka jest dostosowywana do wymagań klienta w zależności od okoliczności. Dzięki dotacji z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego stworzyliśmy firmę, która zyskała i wciąż zyskuje nowych odbiorców naszych wyrobów. Nasi klienci docenili jakość, smak i produkcję według naturalnych domowych receptur. Zapraszamy do naszej cukierenki:)

3019

Autor: Aleksandra Jakoniuk

Słuchowisko radiowe

Film przedstawia kadry z realizowanego w Studiu Squat słuchowiska radiowego \"Mały Książę\".

1889

Autor: Dariusz Mika

Czyste auto dzięki pomysłowi firmy "FULL-CHEM"

Szybki i niedrogi sposób na zadbanie o czystość samochodu - nie tylko dzięki samym urządzeniom, ale również dzięki bardzo dobrym środkom do mycia i konserwacji auta. Dogodna lokalizacja przy Al. Jana Pawła II.

1782

Autor: Joanna Maksymowicz

Centrum Usług Marketingowo - Szkoleniowych "iKnow.pl" Michał Czelej

Centrum Usług Marketingowo-Szkoleniowych "i.Know.pl" Michał Czelej to firma zajmująca sie kompleksową obsługą firm i osób w zakresie marketingu, reklamy oraz organizacji i prowadzenia szkoleń. Specjalizujemy się w wynajmie telebimów mobilnych oraz transmisjach video. Zapewniamy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju eventów w zakresie transmisji video i prezentacji obrazu graficznego na ekranach LED.

1716

Autor: Michał Czelej

Strony: 1 2 3 4 z 4