Cukierenka u Walentynki - Nowoczesny Zakład Cukierniczy

Cukierenka u Walentynki to nowoczesny zakład cukierniczy w Białej Podlaskiej specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości ciast i tortów. Nowoczesność zakładu cukierniczego oparta jest na: produkcji wyrobów według własnej receptury wyłącznie z surowców naturalnych, wyposażeniu go w nowoczesne urządzenia i maszyny oraz pozytywnym wpływie na politykę ochrony środowiska poprzez zamontowanie ekologicznej linii technologicznej do produkcji ciast i tortów. Produktów oferowanych przez naszą cukierenkę nie zobaczą Państwo na wystawie, ponieważ są one pieczone tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję świeżości naszych wyrobów. Nasze wyroby powstają według własnych receptur właścicielki firmy Walentyny Jakoniuk. Torty produkowane w cukierni nadają się na każdą okazję. Kształt, smak oraz ich kolorystyka jest dostosowywana do wymagań klienta w zależności od okoliczności. Dzięki dotacji z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego stworzyliśmy firmę, która zyskała i wciąż zyskuje nowych odbiorców naszych wyrobów. Nasi klienci docenili jakość, smak i produkcję według naturalnych domowych receptur. Zapraszamy do naszej cukierenki:)

3373

Autor: Aleksandra Jakoniuk

KONSTAL Zakład Mechniczny Zbigniew Własiuk

Wzmocnienie konkurencyjności firmy poprzez zakup zaawansowanej technologicznie przecinarki wodnej z dodatkowym palnikiem plazmowym i wprowadzenie do oferty nowych specjalistycznych usług.

4163

Autor: Ewa Jedliczko

Studio 93

Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez rozbudowę i unowocześnienie zaplecza technologicznego do produkcji mebli.

1027

Autor: Ewa Jedliczko

Słuchowisko radiowe

Film przedstawia kadry z realizowanego w Studiu Squat słuchowiska radiowego \"Mały Książę\".

2179

Autor: Dariusz Mika

Strony: 1 2 3 4 z 4